נאוה בלוך

זכה 3 פעמים בתואר איש הברזל.

יזם, מרצה, ומומחה בהשגת "תוצאות!" בעולם הכושר הגופני. בעלים של חברת "הצלחה גופנית".
 

 

אודות

נאוה בלוך, דוקטורנטית להוראת השפה העברית באמצעות תיאטרון בפקולטה ליהדות ומחקר תקשורת באוניברסיטת פאריס-8 סיינט דניס.

נאוה בוגרת אוניברסיטת תל אביב בפקולטה לאמנויות, מגמת תיאטרון עיוני, ובוגרת סמינר אחווה במגמה לחינוך (תואר ראשון כפול) ומוסמכת להוראת אנגלית עם ותק של 9 שנים במשרד החינוך.

נאוה מרצה מוכרת במרמנת לעריכה לשונית, אנגלית ופיענוח ציורי ילדים והרצתה במסגרות שונות להגברת המודעות בתחום של נומרולוגיה יהודית, על פי שיטתה.

נאוה בלוך עבדה 12 שנה  כעיתונאית ב"ידיעות אחרונות" וכתבה כעיתונאית עצמאית ב"לאשה", "עולה האישה", "ליידי גלובס" להיטון והיום הזה. היא נתנה ייעוץ תקשורת לכמה מאתרי היין הראשונים בארץ ועבדה כיועצת תקשורת ודוברת לסגן שר החוץ וכדוברת בית הספר הממשלתי לתיירות. במקביל פרסמה 8 ספרי שירה, פיליטונים וספרי תיירות יוצאת ותיירות נכנסת באנגלית. ספרה ISRAEL ON A BUDGET הוא המדריך הראשון והיחיד שיצא אי פעם מישראל על ישראל והוא הופץ בכל תחנת רכבת בלונדון בבאונס אנד נובלס בארהב וזכויות ההפקה שלו לגרמנית נמכרו לגרמניה אוסטריה ושוויץ. היא חברה באגודות הישראלית והאמריקאית לחקר הומור, באגודת הסופרים ובאירגון המורים.

הרצאות

תשעת הצעדים המוכחים להשגת הצלחות ותוצאות גופניות!!!

 

מטרת ההרצאה היא להנחיל את ההכרה וההשראה שהכול אפשרי ותלוי בנו, תוך הענקת ידע וכלים חדשים להשגת תוצאות יוצאות דופן במישור הגופני והבריאותי. בתחילת ההרצאה מובאים מושגים מעולם הבריאות, התזונה והכושר הגופני ומתקשרים לנושא המרכזי של ההרצאה, תשעת הצעדים המוכחים שיש לבצע על מנת להגיע להצלחה גופנית. בהרצאה משולבים סרטונים מעוררי השראה המעצימים את התוכן הנאמר

כנסים

בתי תרבות

חוגי בית

תחרות איש הברזל .ישראמן ,2013,2014,2015  

 

מטרת ההרצאה היא להוות השראה להשגת יעדים ומימוש מטרות. איל חושף בהרצאתו המחשמלת את דרכו ופועלו בדרך להגשמת חלומו להיות איש ברזל באחת מתחרויות איש הברזל הקשות בעולם בשל התנאים הקשוחים שתחרות ה"ישראמן" מציבה למתחריה. 

כנסים

בתי תרבות

חוגי בית

רס"ן רועי קליין, סמג"ד 51 בגולני ,שחרף נפשו במלחמת לבנון השנייה בעת שקפץ על רימון חי והציל את לוחמיו

 

מטרת ההרצאה היא הנצחת שמו ופועלו של אדם בעל מידות נדירות, גיבור ישראל, רב סרן רועי קליין. אח לנשק בצוותי ההקמה של יחידת אגוז, 1995, וסמג"ד 51 בגולני במלחמת לבנון השנייה בשנת 2006. רועי חרף נפשו בשעה שקפץ על רימון ובכך הציל את לוחמיו. לאיל ניתנה הזכות להכיר את רועי, ללחום לצדו ולהגן על מדינתנו. ההרצאה מלווה בסרטוני וידאו ובתמונות נדירות מתקופות חייו השונות של רועי. 

כנסים

בתי תרבות

חוגי בית

קטעי וידאו
פרטי התקשרות
 

לאתר של איל: 

לדף הפייסבוק

077-4248682

052-4636299

צור קשר