איל ויטנברג

זכה 3 פעמים בתואר איש הברזל.

יזם, מרצה, ומומחה בהשגת "תוצאות!" בעולם הכושר הגופני. בעלים של חברת "הצלחה גופנית".
 

 

אודות

בעבר, כדורגלן במחלקת הנוער של "הפועל כפר סבא", ולוחם בצוותי ההקמה של יחידת "אגוז". במשך 17 השנים האחרונות משרת כלוחם מילואים ב"סיירת צנחנים"   ומצטיין אוגדה.
בעל תואר ראשון בחינוך גופני מטעם "מכללת וינגייט", תוך הצטיינות בתחומי הפיזיולוגיה, הפיזיולוגיה של המאמץ וכן בתורת האימון. בנוסף, היה מאמן כדורגל במחלקות נוער שונות, מאמן כושר בליגת העל בכדורגל, מאמן כושר אישי וקבוצתי, בעל קבוצת ריצה בכפר סבא. היזם והמייסד של קבוצת "סיירת איל" שהינה פרויקט הכנה לנוער טרם גיוסו לצה"ל.

הרצאות

תשעת הצעדים המוכחים להשגת הצלחות ותוצאות גופניות!!!

 

מטרת ההרצאה היא להנחיל את ההכרה וההשראה שהכול אפשרי ותלוי בנו, תוך הענקת ידע וכלים חדשים להשגת תוצאות יוצאות דופן במישור הגופני והבריאותי. בתחילת ההרצאה מובאים מושגים מעולם הבריאות, התזונה והכושר הגופני ומתקשרים לנושא המרכזי של ההרצאה, תשעת הצעדים המוכחים שיש לבצע על מנת להגיע להצלחה גופנית. בהרצאה משולבים סרטונים מעוררי השראה המעצימים את התוכן הנאמר

כנסים

בתי תרבות

חוגי בית

תחרות איש הברזל .ישראמן ,2013,2014,2015  

 

מטרת ההרצאה היא להוות השראה להשגת יעדים ומימוש מטרות. איל חושף בהרצאתו המחשמלת את דרכו ופועלו בדרך להגשמת חלומו להיות איש ברזל באחת מתחרויות איש הברזל הקשות בעולם בשל התנאים הקשוחים שתחרות ה"ישראמן" מציבה למתחריה. 

כנסים

בתי תרבות

חוגי בית

רס"ן רועי קליין, סמג"ד 51 בגולני ,שחרף נפשו במלחמת לבנון השנייה בעת שקפץ על רימון חי והציל את לוחמיו

 

מטרת ההרצאה היא הנצחת שמו ופועלו של אדם בעל מידות נדירות, גיבור ישראל, רב סרן רועי קליין. אח לנשק בצוותי ההקמה של יחידת אגוז, 1995, וסמג"ד 51 בגולני במלחמת לבנון השנייה בשנת 2006. רועי חרף נפשו בשעה שקפץ על רימון ובכך הציל את לוחמיו. לאיל ניתנה הזכות להכיר את רועי, ללחום לצדו ולהגן על מדינתנו. ההרצאה מלווה בסרטוני וידאו ובתמונות נדירות מתקופות חייו השונות של רועי. 

כנסים

בתי תרבות

חוגי בית

קטעי וידאו
פרטי התקשרות
 

לאתר של איל: 

לדף הפייסבוק

077-4248682

052-4636299

צור קשר  

אתר מרצים נטו

  • Facebook Social Icon