מתן לנדסמן

לא מפחדים מאנגלית!

אודות

כמה פעמים בחיים אמרתם לעצמכם את המשפט הבא:

"אם הייתי יודע/ת לדבר אנגלית טוב יותר איפה הייתי היום ?".

ברחבי העולם ישנם למעלה ממילארד דוברי אנגלית. השפה האנגלית לא נקראת לשווא ה-"Lingua Franca" (לטינית), דהיינו, ה'שפה המתווכת' או ה'שפה המגשרת'.

 

מתן לנדסמן (32). בוגר תואר ראשון ושני מאוניברסיטת-חיפה (תואר ראשון במדעי-המדינה ולימודי אסיה במגמת סין ותואר-שני בביקורת-פנימית וציבורית). בעל תשוקה אמיתית לבלשנות (חקר השפות), נשוי ואב לשתי בנות.

מרצה לאנגלית במספר מכללות בצפון הארץ, ביניהן: מכללת אורנים לחינוך בטבעון, המכללה למנהל בחיפה ומכללת ארז בצפון הארץ.

התפיסה הפדגוגית והאקדמית של מתן שואפת לשלב בין אלמנטים של אימון בחיים האישיים והנעה להעצמה אישית בשילוב עם חיזוק הביטחון בשפה האנגלית.

הרצאה
 

"לאחר שנים רבות של הוראה פרטית ומוסדית של השפה האנגלית לגילאים מגוונים וברמות שונות הגעתי למסקנה שישראלים רבים מפחדים לדבר באנגלית ולא בהכרח חסרי יכולת או מסוגלות".

 

איפה האנגלית פוגשת אותנו בחיים האישיים ?

ובכן, ספרות-מחקרית מוכיחה כי אקדמאים בעל שליטה ראויה באנגלית ובפרט בעלי רמת שפת-אם זוכים לביקוש גבוה יותר בשוק העבודה.

 

מחקרים רבים מתייחסים לקשר בין תפיסת ערך עצמית של הפרט ונטייתו להתנסות או לא להתנסות בלמידה חדשה. מתוקף היותה של השפה האנגלית שפה זרה לרבים מאיתנו, היא מעוררת חשש או מבוכה במקרים מסוימים. הדרך הקלה, הפשוטה והכיפית ביותר שפיתח מתן ברבות השנים ללמד אנגלית בהצלחה היא פשוט להפסיק לנסות ולהתחיל ליהנות. ​ 

 

ההרצאה כוללת רקע תאורטי על הוראת השפה האנגלית בכלים ובטכניקות שונות כאשר הדגש העיקרי הינו על החוויה שתאפשר לנוכחים להרפות את מנגנון הפחד בנושא, לקבל טיפים ישימים וכלים אופרטיביים לשיפור הביטחון בדיבור. (אורך ההרצאה המוערך: 60 דק' לערך).

ניתן לשלב סימולציות אקטיביות עם הקהל בהרצאה.

מוסדות תרבות

אנשי חינוך

ארגונים וחברות

כנסים

חוגי בית

לצעירים בגילאים 16-25.

 
פרטי התקשרות
  • Facebook

0522951553

צור קשר 

הודעתך נשלחה בהצלחה