מתן לנדסמן

לא מפחדים מאנגלית !

אודות

מתן לנדסמן, (30) במקור מרכס הכרמל בחיפה, תושב קרית-מוצקין בצפון הארץ. בוגר תואר-ראשון ושני מאוניברסיטת-חיפה. בשנים האחרונות מרצה לאנגלית במספר מכללות בצפון הארץ, בין היתר: מכללת אורנים לחינוך בטבעון, המכללה למנהל בחיפה ומכללת ארז בשלומי.

השפה האנגלית בעיני לא נקראת לשווא ה-Lingua Franca בלטינית, דהיינו, השפה המתווכת או השפה המגשרת. יש בעולם מעל למיליארד דוברי אנגלית ברמה מסוימת.

למדתי סינית מנדרינית במסגרת התואר-הראשון שלי וגם ערבית ספרותית בגיל צעיר יותר. בעל תשוקה יתרה לחקר שפות, אב לנויה ולהדס, בעל לאנה וציוני אדוק.

השליחות שלי לאפשר לכל מי שרוצה לדעת אנגלית - ללמוד בכיף ולהצליח !

ההרצאות הללו בהחלט יכולות להיות רלוונטיות הן לכנסים שונים (עובדי חברות ציבוריות ופרטיות), וועדי עובדים, חוגי בית, סדנאות וכיוצא בהללו, ניתן גם לשלב זאת כחלק מהרצאות נוספות בימי עיון או אפילו באירועים משפחתיים לאנשים בגילאים שונים. יכול להיות רלוונטי גם לצעירים בגילאים 16-25.

הרצאה
 

איך להפסיק לפחד מאנגלית ולהתחיל לדבר יותר בביטחון

כמה פעמים בחיים אמרתם לעצמכם את המשפט הבא: "אם הייתי יודע/ת לדבר אנגלית טוב יותר איפה הייתי היום", ובכן, ספרות-מחקרית מוכיחה כי אקדמאים בעל שליטה ראויה באנגלית ובפרט בעלי רמת שפת-אם זוכים לביקוש גבוה יותר בשוק העבודה.

הפחד משפות זרות אופף רבים מאתנו, חלק מן התכלית של ההרצאה הזאת היא לרפא את הפחד מאנגלית, ולו במעט מתוך הכרות עם היבטים מנטליים, פסיכולוגיים ורגשיים שיוצרים בתודעה שלנו חסם מפני היכולת לדבר באנגלית באופן שוטף.

ההרצאה תכלול רקע תאורטי על הוראת השפה האנגלית בכלים ובטכניקות שונות כאשר הדגש העיקרי יושם על החוויה שתאפשר לנוכחים להרפות את מנגנון הפחד בנושא, לקבל טיפים ישימים וכלים אופרטיביים לשיפור הביטחון בדיבור.

ניתן לשלב סימולציות אקטיביות עם הקהל בהרצאה.

השאיפה היא כי במסגרת הרצאה קצרה בת שעה ורבע לערך הקהל יעבור התחלה של תהליך על-מנת לרפא את הפחד מן השפה ולאפשר הנאה ממנה.

מוסדות תרבות

אנשי חינוך

ארגונים וחברות

כנסים

חוגי בית

לצעירים בגילאים 16-25.

 
פרטי התקשרות
  • Facebook

0522951553

צור קשר 

אתר מרצים נטו

  • Facebook Social Icon