פסיכולוגיה וחשיבה חיובית

מדעי האושר 

האם אפשר ללמוד להיות מאושרים?

על פי תנועת "הפסיכולוגיה החיובית,״ זרם אקדמאי מחקרי שנוסד ב-1998 על ידי מרטין סליגמן- בהחלט כן!  האם חייבים לזכות בסכום כסף גדול, להתקדם בעבודה, להיות בזוגיות חדשה, להיות בריאים ועוד? על פי המחקרים החדשים מסתבר שלא. אז מה כן?

מרצה:

נעים להכיר

איזה תפקיד אנחנו לוקחים בעולם הזה? מה אנחנו חושבים על התנהגותם של אחרים? למה לא מבינים אותי כמו שאני רוצה שיבינו אותי? למה זה כל כך קשה ליצור היכרות עם אנשים חדשים? ולמה כשאנחנו מכירים מישהו חדש אנחנו לא מכירים אותו באמת?

מרצה:

ואהבתם את גופכם כמוכם

הרצאה הנותנת ידע ודרך פעולה לנוע ממקום של חוסר-ביטחון ויחס לקוי לגוף למקום של ביטחון עצמי גבוה, רווחה נפשית, בריאות חיובית. טוב לחיות בשלום עם הגוף שלנו אבל למה לא להיות ביחסים של אכפתיות וטיפוח שיביאו למקום של גוף ונפש בריאים ולצמיחה אישית וחיים חיוביים... 

מרצה:

סיפור הצלחה -המפתח לעתיד טוב יותר טמון בך

איך להפוך את עצמנו לסיפור הצלחה?פיתוח עצמי, קביעת מטרות, התנהלות כספית, שגרת בוקר של אלופים ועוד...

מרצה:

המהפך מתויג למותג

מצופה ממורה לנהוג בסיטואציות רבות ומגוונות הדורשות חשיבה יצירתית על מנת לתת מענה הולם.

טיפוח ושדרוג "כלי העבודה" בסל אותו הוא נושא, יובילו אותו לפתיחת אפשרויות נוספות לצמיחה ולהעצמתו האישית...

מרצה:

פסיכולוגיה חיובית, דימוי עצמי ותת המודע

"אם תשנה את חשיבתך- אתה יכול לשנות את חייך." החשיבה המודעת והתת-מודעת שלנו מעצבים את חיינו הלכה למעשה. בהרצאה ינתנו כלים לגיוס האמונות המתאימות להשגת מטרות שנבחר, הגברת אופטימיות ושימוש בחשיבה החיובית...

מרצה:

פסיכולוגיה של המזון בתרבויות העולם

הפסיכולוגיה של המזון בתרבויות העולם.

היכן מתקבל בהבנה מארח, המכניס באצבעותיו מזון לפי אורחיו? מי לעולם לא יאכל שום ובצל? עבור מי הכשרות היהודית אינה כשרה? ובאיזו מדינה שייכים כל הבקר והלובסטרים בלעדית לממשלה?

מרצה:

כל מה שלא העזתם לשאול על חוש הטעם

טעמים- חוויה חושית יומיומית.

הרצאה קלילה ועממית על הנושא הקרוב לנו ביותר- חוש הטעם.

מהו מונוסודיום גלוטמט ומה פשר המהומה סביבו? מדוע הטעמים החריפים שייכים רק לתרבויות מסוימות? למה אנחנו כל כך אוהבים מלח וסוכר? מה תורם השומן לטעם?

מרצה:

אתר מרצים נטו

  • Facebook Social Icon