ירין קימור

חשיבה יצירתית שיטתית

אודות

מרצה מוביל בארץ ובעולם. במאי סרטים וסדרות דוקומנטריות, לשעבר עורך ראשי ומגיש תוכנית התחקירים "מבט שני" וכתב חוקר בכלבוטק ובחדשות.

מחבר הספרים "הבלתי אפשרי אפשרי" בפיתוח חשיבה יצירתית שיטתית ו"אז זהו שלא!" מיתוסים ושברם. כמו כן, מפתח ערכת הלימוד והמשחק לפיתוח יצירתיות לכל הגילאים, שנחשבת רב מכר - "לצאת מהקופסא".

ירין הוא מרצה מבוקש גם בסין, רוסיה, אנגליה, סינגפור, הולנד, קובה, ארה"ב ועוד.

"הבלתי אפשרי -  אפשרי" !

 כל ההרצאות מועברות בעברית ובאנגלית

 

הרצאות

 

הרצאה מובילה בארץ ובעולם בפיתוח חשיבה יצירתית שיטתית, הניתנת לאימוץ ע"י כל אחד: ה"מרובע" נהפך פחות "מרובע", אך גם היצירתי יכול להפוך ליותר יצירתי ממה שהוא, כאשר הוא מצויד בכלים והטכניקות שירין חולק עם הקהל. ההרצאה משלבת מסרים וכלי חשיבה שנחקרו אקדמית בכל העולם עם פרובוקציות מחשבתיות, שעשוע, הומור, וקסמים מתוחכמים, בלא סתירה בין התחכום והבידור. ההרצאה מועברת בפני כל מי שצריך לחשוב אחרת במדינה: IBM, MICROSOFT, המטה הכללי ברשות הרמטכ"ל, שירותי המודיעין, הנהלות בכירות של חברות כלכליות, משרדי ממשלה, גופים רפואיים וחינוכיים, ועוד.

"זעזוע מח" מחויך ואפקטיבי!

 

כנסים

חוגי בית

"בלתי ניתן לעצירה" - פרזנטציה סוחפת

 

 

הרצאה ייחודית המיישמת עקרונות בתקשורת המונים (40 שנות ניסיון בטלויזיה) בפרזנטציה פנים ארגונית - החל מניהול ישיבה, וכלה בסימפוזיונים, נאומים מכוננים ועוד.

ההרצאה משלבת עקרונות ביצירתיות שיטתית המיושמים בפרזנטציה אפקטיבית יחד עם גישתו הויזואלית-דרמטית של ירין כבמאי סרטים ומגיש בטלויזיה.

ירין גם מעביר ייעוצים אחד על אחד בנושא זה למנכ"לים ועובדים בכירים.

תוצאות מובטחות אחרי 20 דקות ראשונות. דמיינו מה קורה אחרי שעה וחצי...

 

כנסים

חוגי בית

 

"שפתיים חתומות" 

 

חשיפת סודות המוסד בלא לפגוע בביטחון המדינה, בליווי 20 הדגמות ויזואליות ועדויות של ראשי המוסד לשעבר, ראשי אגפים וראש יחידת המבצעים והחיסול. בהרצאה מפורטים המאבקים והדיונים היצירתיים מול הצנזורה הצבאית שבסיומם הושגו תוצאות מרתקות לציבור, תוך שמירה על ערך הביטחון.

הרצאה חושפת, דרמטית, מוכחת, שכל כולה חידוש והעשרת הידע והפרספקטיבה. 

 

כנסים

חוגי בית

 

"לא לפרסום" 

 

חשיפת סימני השאלה מאחורי הקלעים של תקשורת ההמונים לקראת סימן הקריאה על המסך: דילמות דרמטיות שעמדו ביסוד החיים הציבוריים של מדינת ישראל שבהן המרצה היה מעורב אישית בצוותא עם חבריו, העיתונאים המובילים במדינה, כיצד התמודדו איתן ומה היו התוצאות (שאינן ידועות לציבור הרחב).

ההרצאה מלווה בקטעי וידאו ובפרובוקציות ויזואליות המדגימות את הדלימות. במקצת הדילמות הקהל משותף והופך להיות מערכת הצריכה לקבל החלטות קשות בעצמה.

 

כנסים

חוגי בית

 

"הנוקמים בנאצים"

הרצאה בלעדית אודות הנקמה היהודית בנאצים שבמהלכה חוסלו 1,500 נאצים.

סיפור לא ידוע שנחשף לראשונה ע"י ירין קימור בסדרה בת שבעה פרקים שביים (בהפקת דורית סטאריק).

בהרצאה שלובים קטעי עדויות נדירים של נוקמים המתארים את דרך השגת המודיעין, שיטות החיסול וההתמודדות עם דילמות אתיות כמו חיסול בלא משפט, אופציית טעות, ועוד.

אף שההרצאה מתאימה לכל יום בשנה (העשרה היסטורית וחינוכית), הרי שהיא מתאימה במיוחד ליום השואה.

 

כנסים

חוגי בית

 

"האישה שידעה יותר מדי"

סיפורה המופלא של ג'ני מאי, מאמנת דולפינים למטרות צבאיות שחוסלה בארץ על רקע מזימות של שירותי הביון בכל העולם.

התחקיר הגדול ביותר שנעשה אי פעם בארץ ובעולם (16 שנים) שפירט את הכוחות החזקים והנסתרים הפועלים מאחורי הקלעים של חיינו התמימים.

הרצאה מסעירה ומלווה בהדגמות ובעדויות בלעדיות בין השאר של איש צללים של הCIA החושף לראשונה את שיטות הפעולה של שירותי ביון בעבודות "בלתי רשמיות".

על אף שההרצאה מתאימה לכל יום בשנה, בשל כישוריה המיוחדים של ג'ני (צלפת מיומנת, מומחית לחומרי נפץ, בעלת דאן 5 בקראטה ומומחית בשיטות הרג בנקודות לחיצה בלא מכות) שנחשבה לג'יימס בונד נשי והצליחה בעולם שכולו קשיחות גברית ההרצאה מתאימה במיוחד ליום האישה.

 

כנסים

חוגי בית

 

"אז זהו שלא!"

הקו הדק שבין אמונות שווא ותעתועי חושים לבין המציאות.

הרצאה הבוחנת "אמיתות" של כוחות "על טבעיים", ומוכיחה כיצד אנו פועלים מתוך מחשבה מוטעית ואמונות שגויות כדי לייצר תמונות עולם מסולפות שאיננו מודעים להן. מה מסתתר מאחורי "טלפתיות", "טלקינזיס" , "טלפורטציה", "אנרגיות מיוחדות" ושאר אשליות, ומדוע אנחנו ממשיכים להאמין בהן?

עשרות הדגמות חיות בשיתוף הקהל יוצרות מופע מרהיב ששכר מחשבתי רב בצדו.

הרצאת העשרה פרובוקטיבית, משעשעת ומחכימה.

 

כנסים

חוגי בית

  כל ההרצאות מועברות בעברית ובאנגלית 

המלצות
פרטי התקשרות

לאתר של ירין: 

03-6787670

צור קשר